Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Борово
459 999 €
899 679.84 лв.

(4 182 €, 8 179.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:50 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1886 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
3-ти от 5
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

Невероятен тристаен апартамент,находящ се на ул.Лерин и ул.Царево Село в кв.Белите брези.Акт 16 от 2000 год,реална квадратура,изток/юг изложение,отоплението е на ток.Жилището се продава изцяло обзаведено и се състои от:просторен хол с кухненски бокс и трапезария,две големи спални,две бани с тоалетни,два балкона и коридор.За повече информация:Димо Точков:0886505060
За контакт:
0886505060
Брокер:
Димо Точков
0886505060
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИЗИ ХОУМ БГ
0886505060
ИЗИ ХОУМ БГ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
easyhome.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Кракра 11
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Борово
Обява: 1c177555266038008

459 999 €
899 679.84 лв.
История на цената
(4 182 €, 8 179.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Борово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност